Vítejte na stránkách JSDH a SDH Slavkov ---Založeno 1908--- ---Číslo jednotky: 722142--- ---Kategorie jednotky: JPO V---

Sdílet na Facebooku

Schůze OSH ČMS

7. 11. 2008 Proběhla v Uherském Hradišti schůze starostů SDH. Projednávali se tam různé věci a problémy ale tím Vás tady nebudu zatěžovat, tak vypíšu jen ty důležité. Jako první uvedu program:


1. Zahájení

2. Volba návrhové a volební komise

3. Zpráva o činnosti VV OSH za uplynulé období roku 2008

4. Zpráva o činnosti OR za rok 2008

5. Zpráva o hospodaření OSH v roce 2008

6. Návrh rozpočtu na rok 2009 a plánu práce VV 2009

7. Různé                                          - volba delegátů na SP OSH ZLK
                                                          - OZ VVH SDH a okrsků

8. Diskuse

9. Projednání a schválení usnesení

10. Závěr

Začnu tím co je asi nejdůležitější, v tomto roce se nedostavil na školení velitelů žádný velitel z naší jednotky, což je problém. V podstatě velitelé teď nemají oprávnění tuto funkci vykonávat, takže je důležité, aby se dodělalo školení všech velitelů, Ti co školení měli jim tento rok propadlo, když se nedostavili. Dále nám bylo sděleno, že naše jednotka nemá doplacené členské příspěvky za minulá období, což mě celkem překvapilo tak se teď musí zjistit za která období to není zaplacené a doplatit to, doplaceno to musí být do 30. 12. 08. Dále nás informovali o tom, kdy bude vydání 5 zásahových obleků a připadá to na leden 2009. V termínu 15. 11. 08 proběhne schůze velitelů, účast více než nutná.

 

08.11.2008 12:19:24
sdhslavkov
Vítejte na stránkách JSDH a SDH Slavkov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one